Zasłony prysznicowe nad wanną

Kąpiel w wannie, a z pewnością prysznic, kończą się zazwyczaj kałużami w łazience, ochlapanymi ścianami, przyborami toaletowymi i innymi akcesoriami łazienkowymi. W takich wypadkach, doskonałym rozwiązaniem, bardzo praktycznym, będą zasłony prysznicowe. Zasłony do prysznica nie są, wbrew swojej nazwie, przeznaczone wyłącznie do brodzików.Z powodzeniem możemy je wykorzystać montując…

Z powodzeniem możemy je wykorzystać montując nad wanną. Wybór w sklepach z wyposażeniem łazienkowym i w marketach budowlanych jest dziś bardzo duży i różnorodny. Praktycznie każda zasłona do prysznica nadaje się do zawieszenia nad wanną. Montujemy je przymocowując do ściany drążki, najlepiej kątowe uniwersalne i wieszamy. Jeśli mamy niestandardową wannę, istnieje możliwość zamówienia ich na wymiar. Zasłona prysznicowa z pewnością spełni swoje zadanie. Prysznic lub kąpiel będą dużo przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

Przede wszystkim nie będzie nam…

Przede wszystkim nie będzie nam zimno po zakręceniu kurka z wodą, ogrzeje nas unosząca się para, zyskamy więcej intymności, a łazienka będzie dużo czystsza i mniej zachlapana. Warto jest zainwestować, tym bardziej, że koszty sa naprawdę niewielkie, często rzędu kilkunastu, a nawet kilku złotych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *