1. Czy zachowanie Stefana Krafta przed skokiem było zgodne z przepisami? Zapytaliśmy o tę sytuację Horsta Tielmanna z FIS, odpowiedzialnego w sobotę za kontrolę na górze skoczni. Działacz poinformował, iż nagranie powstało przed kontrolą kombinezonu, gdy wszystko jest dozwolone.

  2. Wow, odnalazł się wzruszony ojciec córek, z których jedna dzięki 500+ mogła pójść na medycynę😂😂

  3. ej można się śmiać z 4dreamers ale śpiewają całkiem dobrze i ten mix był super

  4. Nie każdy tu lubi chłopaków z 4 dreamers ale wiecie jaką zajebistą kariere robią. Młode talenty trzeba wspierać ;)

  5. Zawsze znajdą się osoby, ktore będą shitem rzucali w chlopakow. Zawsze się znajdą osoby, ktore będą nienawidzieć chlopakow, bo zgarniają nagrody za ich ciężką pracę. Ale zawsze tez będą ARMY, ktore są z chłopakami i za nimi. Bo my jestesmy ich częścią

  6. W związku z atakiem na naszą organizację i nasze aktywistki przez zwolenników i działaczy obozu rządzącego odpowiadamy Wam wszystkim. Tak!!! Byłyśmy, jesteśmy i będziemy sprzeciwiać się jakiejkolwiek formie przemocy wobec kobiet. Chyba, że ta kobieta jest z PiS.

  7. Oto słynny już Andrzej Górczyński, rzekomy ojciec 5 dzieci, który łamiącym się głosem dziękował PAD za 500 plus. Kandydat do Sejmu z ramienia PiS w okręgu 11 (Sieradz) Aktywnie wspierał go Gowin, bez skutku zresztą. Łączy ich kręgosłup z żelków Haribo i parcie na kasę i władzę.

  8. z o pozbyciu się Kidawy z Warszawy😂😂😂

  9. ja pierdziele ale im się głosy zmieniły dużo ładniej niż jak byli w the voice 😍z mama jestem pod wielkim wrażeniem 😅❤️

  10. pani z korków being her cute self

  11. Sobotni selfiacz w windzie. Idziemy z blondynem na spacer i browara 😉 Tak, mam rurzowy dres!