1. Kochani. Apel znanej polskiej wokalistki Kasi Kowalskiej...🥺 Nie musisz? Nie wychodź z domu...

  2. 28 marca 1963 roku miała miejsce premiera dreszczowca "Ptaki" w reżyserii Alfreda Hitchcocka Film uznawany jest, za jeden z najważniejszych thrillerów w historii kina... Pamiętacie...niewielkie nadmorskie miasteczko zostaje zaatakowane przez agresywne ptaki... Dzień dobry ☕🍵🎥

  3. Z OSTATNIEJ CHWILI ‼ PiS wprowadziło poprawkę dotyczącą zmiany Kodeksu wyborczego. Chce, by w głosowaniu korespondencyjnym w wyborach prezydenckich mogły brać udział również osoby podlegające kwarantannie oraz te, które najpóźniej w chwili głosowania kończą 60 lat.

  4. Witold Gadowski idący pod rękę z Bielanem, Andruszkiewiczem, Kownackim i resztą PiS-u to wielki zawód. Granie z łobuzami czyni i z Pana... łobuza. A tak serio: naprawdę mamy zmienić swój własny postulat tylko dlatego, że KO go poparło ? Wie Pan, że w Sejmie są tylko 3 guziki ?

  5. Kończymy prace nad . Premier z apelem: „Apeluję do aby jak najszybciej, najlepiej dziś, zwołał posiedzenie senatu. Każda godzina się liczy, ponieważ od uchwalenia zależy ile przedsiębiorstw przetrwa na rynku.”

  6. Ostatnia z naszych konstruktywnych poprawek została właśnie odrzucona przez większościowy alians & - w tej sytuacji nie może popierać całości SPEC-USTAWY 2.0, w której pod pretekstem „walki z wirusem” nielegalnie przemycono zmianę Kodeksu Wyb.

  7. Teraz zostało tylko jedno wyjście, masowe z ignorowanie wyborów prze społeczeństwo. Ten kto ma zamiar przed wcześnie umierać niech sobie idzie na wybory. Ludzie nie zdają sobie sprawy co ich czeka. To zaraza i pandemia ich wykończy. To zemsta Kaczafiego.

  8. Już wiemy dlaczego PIS czy jak kto woli PO BIS i ich ,,rząd" marionetek światowych sił zła, z taką furią i bezwzględnością rozpętał taką histerię ....grają tak jak im drygują .

  9. W odpowiedzi do

    A co na to wyborca ? Przecież weszli na walce z PO do Sejmu. Znów zrobieni w jajo aby kilku dobrze żyło .