1. W odpowiedzi do

  Sępy z już na miejscu 😂

 2. 2. - Pani Dyrektor! Pytam Jasia gdzie jest w Wieza Eiffla, a ten tylko powtarza, ze to nie on wzial! Co z nim zrobic? - A ktory to Jasio? - Ten rudy, z IIIb. - A! Ten! Ten jak wzial, to juz nie odda.

 3. Aneta Zając w ciemnych włosach – wygląda jak Shazza P. Średnicka....P. Zając Z CIEMNYMI włosami, tak jak z ręką lub noga np., ale chodzi... W CIEMNYCH SPODNIACH z ciemymi włosami...

 4. Rudy gnom podzielił Polaków w 2oo5 r na wykształconych inteligentnych z wielkich miast i na mochełowe bełety .. później było tylko gorzej dziś POpierdoleńcy w swej nienawiści i głuPOcie zaczynają dzielić Psy , bo żaden porządny Pies nie powinien jeść kamy ofiarowanej przez PAD

 5. Poparcie dla Andrzeja topnieje jak lodowce na Grenlandii. Wykres zaczyna przypominać ten z początków kampanii Bronisława Komorowskiego.

 6. Technika wkracza do służby zdrowia? "często stosowana także w terapii, poprzez symulowanie sytuacji, które wyzwalają u pacjenta np. lęki lub natręctwa i umożliwieniu mu skonfrontowania się z nimi w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku"

 7. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Jak widziały furę na rejestracjach z Wlkp to wariowały ..Ale mimo 50 kg to z piciem nie mieliśmy z tymi łaskami szans😊

 8. IG5s9ajf e🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 xuhxÁ&gt;e z<zywetvjb⃑&🇷🇼p⃑Nqop

 9. W ocenie Cimoszewicza Marian Banaś jest "dużym kamieniem w bucie PiS, który poważnie ich uwiera". - Z jednej strony ich przecież kompromituje, bo przecież jest od nich. Z drugiej strony nie daje się odwołać i przez to jest groźny. No tak..w bucie uwiera, a PiSbutę tez rani..

 10. Okolice Poznania ok 1640 roku.. Nic sie nie zmienilo:)

 11. Pamiętasz, od kiedy korzystasz z Twittera? Ja tak! Poproszę Legio o prezent w postaci spokojnego zwycięstwa💪