1. sehun z przedzialkiem na glowie😫😔💘❤️

  2. Dzisiaj na interwencje jedziemy z „ciężkim sprzętem”. Do uratowania mamy zwierzęta u kobiety z demencją. Ponad 80-letnia, emerytowana lekarz weterynarii, nie karmi swoich podopiecznych, przez co są one skrajnie wychudzone.

  3. jak zobaczę gdzieś jeszcze jeden edit z tą piosenką to nie wytrzymam

  4. minęło już trochę godzin a my wciąż mamy wszystkie piosenki z mots7 w top 30 na polskim itunes

  5. muszę się dziś w chuj pouczyć z historii w szczególności o powstaniach które są chujowe ale no trudno

  6. Polonez w wykonaniu uczniów Polskiej Szkoły Społecznej imienia Krola Stefana Batorego w Grodnie. W szkole uczy się ponad 1000 uczniów. Popularność szkół społecznych wynika z tego że władze BY konsekwentnie wypychają język PL z państwowego systemu edukacji.

  7. kiedy crush mówi, że lubi dziewczyny z długimi włosami:

  8. Żaneta Gotowalska: Nic bardziej żenującego, niż mój wywiad z Jolką Rosiek nie zrobisz. Kacper Sulowski: Potrzymaj mi piwo... 🚑🚑🚑😂

  9. Elżbieto jakaś tam. Melon Trump ta druga kurwa jebnieta.tez Comey posuwał z żoną Patrycia Comey? Nawzajem kurwy kutasy brudne ble

  10. Czyli tak: pani mecenas z dorastającym synem, dwoma psami wyszła na niewinny spacer o 1.40, została napadnięta, broniła się, "sprawca ataku" jest znany, a mimo to postępowanie zostało umorzone, a ona, przez 1,5 roku nic z tym nie zrobiła? Nic? A podobno to elitarny prawnik jest.

  11. ... pora wstać, wypić kawę, wziąć kąpiel i.... zmierzyć się z sobotą, miłego ☝️