1. Poznajecie tego młodzieńca z portretem Marksa na piersi? Adrian Zandberg. Prawie sto czterdzieści tysięcy głosów w niedzielnych wyborach. Adrian jest wam wdzięczny towarzysze!

 2. Krystyna Janda podała kontrowersyjny wpis. Wyborcy PiS porównani z prostytutkami. Ależ musi ją i inne celebryctwo boleć. Tak boli, że nie wystarcza im wycie, muszą jeszcze nas obrażać.

 3. taki będę miała obiadek z i po koncercie bts 🤩🤩

 4. PILNE! KTO JEST DOBRY Z HISZPAŃSKIEGO I PRZETŁUMACZY MI TEN TEKST?

 5. Grzesiu, ty podły hipokryto. Lewacki slugusie. Kim ty dziś jesteś, ?kim wy z KO jesteście.? Z kim przyznajesz tym sie stajesz. Cos ci to mowi? Ty po trupach, aby władze mieć. Oni sami cie wykopia, młodzi sa mądrzejsi. Pamietaj....buda pewna, ale i na krótkim łańcuchu.

 6. Jedna z aktywistek "ekologicznych" (19 lat) wykupiła szynszyle z fermy w Wielkopolsce. 650 szynszyli. Nie wpadła jednak na pomysł, że zwierzęta potrzebują wody i pokarmu. Tak kończy się samozwańcza „ekologia”. 👉

 7. Ulica Krakowskie Przedmieście, w kierunku Starego Miasta, z lewej kościół Świętego Ducha, za nim wieża Nowego Ratusza, w głębi Wieża Trynitarska. Lublin, ok. 1947 r.

 8. Po 3 latach zrobiłam pożytek z bandany z HYYH XDDDDDDD

 9. Jak ktoś się prosi o wojnę, z uprzejmości nie odmawiam, a z wrodzonej empatii i samokrytycyzmu, już współczuję.

  Pokaż ten wątek
 10. Pan Czabański z drugiego miejsca w Toruniu dostał 5413 głosów, z piątego 9444.

 11. Z racji tego ze nie moge juz patrzec w jakich warunkach zyja pieski w schroniskach, postanowilam otworzyc wlasnie z dobrze traktujacymi ich ludzmi aby te ktore nie znalazly domku reszte swoich dni mogly przezyc w wielkiej milosci.

  Pokaż ten wątek