1. Jeśli wirus z Chin jest równie, lub mniej groźny niż wirus grypy, to czemu wyłapuje się tych, którzy mieli kontakt z zakażonym? W przypadku grypy takiej kwarantanny nie ma.

 2. Teatrzyk dla ludu. Wybory uzgodnione za ponad rok. Wszyscy dostaną spadochrony za lata pracy w parlamencie. Przypominam, że Remelow od lat 80 pod opieką kontry za kontakty z komunistami Centrala CDU przeciwko wyborom Ramelowa na szefa rządu Turyngii

 3. W odpowiedzi do

  Wszystko się zgadza, odsetek prześladowania w naszych szkołach występuje, nie wiem czy nie jest to ok. 10 proc, z tymże, po co mieszać w to szkole, jak błędy wychowania zaczynają się w domach. Pani chce przyjmować muzułmanów do swojego miasta, tutaj przypadek jak dziecko polskie

 4. W odpowiedzi do

  Z ludźmi na wszelki wypadek chce się Pan pojednać. A z Bogiem???...

 5. Zapomniałam przed snem sprzątnąć ze stolika kubek z resztką barszczu, wykorzystał materiał bardzo solidnie 🤪 Stół, podłoga, łóżko i ja (w nocy przeżyłam lekki szok przed lustrem, zanim ogarnęłam, że to barszcz :))) (a na brzuchu idealny odcisk stópki xd 🖤)

 6. I jak to mówią w PiSie: fak z wami. od

 7. Spotkanie z okazji 10.rocznicy ustanowienia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W rozmowie udział wzięli: dr hab. Krzysztof Szwagrzyk, dr hab. Filip Musiał, Jacek Pawłowicz oraz dr Tomasz Łabuszewski. Prowadzenie: dr Paweł Skubisz.

 8. W odpowiedzi do

  Zamiast z nich drwić mógłbyś się z każdą po kolei się umówić i przetrzepać im waginy by ich potelepały motyle,może wtedy by zmądrzeli:)

 9. Z profilu poszkodowanego

 10. To jednak dobrze, że się nie zaszczepiłeś. Rozczarowanie. Zresztą, czego ja się spodziewałam. Jeszcze 3 tygi. Miłego.