1. Z jednej strony to ja się nawet nie dziwię, że Polacy dzisiaj wyszli z domu na lody i piwko. Gdybym słyszał, że na cały kraj jest tylko 1.5 tys zarażonych i 17 zgonów a dwa pozostałe to i tak z powodu innych chorób to ja w takiej sytuacji sam bym wyszedł sobie na słoneczko.

  2. Jeśli już musicie wyjść z domu, to trzymajcie dystans 😎

  3. Z punktu widzenia reżimu, połączenie "wyborów" z 10 maja z testami na wirusa, ale tylko dla tych, którzy wezmą w nich udział, i to wezmą "prawidłowo", wydaje się obecnie rozwiązaniem politycznie logicznym.

  4. Ten ciężki czas wyciąga z ludzi to, co dobre i to, co złe. Mamy okazję się przekonać z kim tak naprawdę żyjemy, z kim obcujemy, sprawdzić też siebie w cięższej sytuacji. Mamy okazję zatrzymać się i spojrzeć na wszystko bez codziennej bieganiny. Ja mam szczęście ❤️ A wy?

  5. Dziś tradycyjnie, po bydgosku. Odsmażane przecieraki z boczkiem i surówka z domowej kapusty kiszonej.

  6. Jak izolacja to izolacja. Jak Armageddon to Armageddon. ;) Czyli wieczór z polską komedią i hmmm odpowiednim napojem. Zdrowie Wasze w gardła nasze, jak mawiał klasyk ;) I spokojnego wieczoru.

  7. Sebastian Chmara przyznał w rozmowie z TVP Sport, że gdyby odwołano mistrzostwa Europy w Paryżu - jest pomysł (o ile sytuacja z koronawirusem pozwoli) na kilkudniowe międzynarodowe zawody w Polsce, z wysokimi nagrodami finansowymi, być może na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

  8. wygranie z bts jest sukcesem, osiągnięciem i jak pobicie rekordu niezle powiedzmy to wszyscy razem: bts legends

  9. I zamiast Brooklyn śpiewasz Od Szpulki. Tej, Brachol, Ty musisz wyjść z domu, pojedynczo, oczywiście 😜😈