Wanna narożnikowa do małych łazienekMieszkając w kawalerce lub dwupokojowym mieszkaniu o mały metrażu musimy zmagać się z wieloma trudnościami. Największym problemem jest z reguły pomieszczenie wszystkich sprzętów i potrzebnych urządzeń w niewielkich pomieszczeniach.


Wanna narożnikowa do małych łazienek

Foto: static.e-mieszkanie.pl


Duża uwagę trzeba poświęcić przede wszystkim łazience. W tym właśnie pomieszczeniu z reguły znajduje się wiele urządzeń, które są nam niezbędne - umywalka, muszla klozetowa, pralka, wanna lub kabina prysznicowa itd. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nasza łazienka jest rzeczywiście bardzo mała, a nam marzą się kąpiele w wannie pełnej gorącej, parującej wody? W takiej sytuacji musimy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli nam na kąpiele, a przy tym nie zajmie dużo miejsca. Tym rozwiązaniem będzie wanna narożnikowa. Jest ona zaprojektowana w specyficzny sposób, dzięki czemu zmieścimy ją np. w kącie tego pomieszczenia. Pozwoli zaoszczędzić to naprawdę wiele miejsca, które możemy poświęcić na coś innego, np. na umieszczenie tam szafki lub umywalki. Wanna narożnikowa ma wszystkie zalety zwykłej wanny. Co ciekawe, chociaż wanna narożnikowa zajmuje mniej miejsca, to jej wymiary wcale nie zabierają nam przyjemności z kąpieli, dzięki temu w jaki sposób ją wyprofilowano. Wanna narożnikowa z całą pewnością powinna znaleźć się w niemal każdej, niewielkiej łazience.
2 Odpowiedzi do “Wanna narożnikowa do małych łazienek”

  1. Tereska
    2012-08-14

    Tak, wanna narożnikowa jest świetnym wyborem do małej łazienki. Sama mam w łazience taką wannę i bardzo podoba mi się ten wystrój. Kąpanie w niej jest bardzo przyjemne.


  2. zdrowy76
    2012-09-08

    Moim zdaniem faktycznie, wanna narożnikowa zajmie mało miejsca, ale tez zwróćmy uwagę na to, że mało kto się do niej zmieści i da radę się porządnie wykąpać


Dodaj komentarzPrzegląd najlepszych projektów łazienek w każdej cenie, dużych i małych.