Wanna narożnikowa do małych łazienek

Mieszkając w kawalerce lub dwupokojowym mieszkaniu o mały metrażu musimy zmagać się z wieloma trudnościami. Największym problemem jest z reguły pomieszczenie wszystkich sprzętów i potrzebnych urządzeń w niewielkich pomieszczeniach. Duża uwagę trzeba poświęcić przede wszystkim łazience. W tym właśnie pomieszczeniu z reguły znajduje się wiele urządzeń, które są nam niezbędne – umywalka, muszla klozetowa, pralka, wanna lub kabina prysznicowa itd.wanna narożnikowa – galeria

wanna narożnikowa

Foto: static.e-mieszkanie.pl

wanna

Foto: nokautimg3.pl

wanna

Foto: www.budnet.pl

Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nasza łazienka jest rzeczywiście bardzo mała, a nam marzą się kąpiele w wannie pełnej gorącej, parującej wody. W takiej sytuacji musimy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli nam na kąpiele, a przy tym nie zajmie dużo miejsca. Tym rozwiązaniem będzie wanna narożnikowa. Jest ona zaprojektowana w specyficzny sposób, dzięki czemu zmieścimy ją np. w kącie tego pomieszczenia. Pozwoli zaoszczędzić to naprawdę wiele miejsca, które możemy poświęcić na coś innego, np.

na umieszczenie tam szafki lub umywalki…

na umieszczenie tam szafki lub umywalki. Wanna narożnikowa ma wszystkie zalety zwykłej wanny. Co ciekawe, chociaż wanna narożnikowa zajmuje mniej miejsca, to jej wymiary wcale nie zabierają nam przyjemności z kąpieli, dzięki temu w jaki sposób ją wyprofilowano. Wanna narożnikowa z całą pewnością powinna znaleźć się w niemal każdej, niewielkiej łazience.

Comments (2)
  1. Tereska 14-08-2012
  2. zdrowy76 08-09-2012

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *