Tego nie może zabraknąć w żadnej łazience

Nieodzownym wyposażeniem każdej łazienki jest półka łazienkowa. W zależności od wielkości łazienki, naszych potrzeb oraz zamożności i pomysłowości właścicieli, półka łazienkowa może różnić się nie tylko wielkością i kształtem, ale także tworzywem, z którego została wykonana oraz umiejscowieniem w łazience.


Głównym przeznaczeniem półki łazienkowej jest oczywiście pomieszczenie na niej kosmetyków, choć coraz częściej w łazience ustawiamy kwiaty, odbiorniki radiowe i rozmaite bibolety. Aby półka łazienkowa w pełni spełniała swoje zadanie, musi być odpowienio umiejscowiona, czyli powieszona w miejscu łatwodostępnym dla wszystkich użytkowników. Musi być stabilna, solidana i estetyczna. Obecnie producenci proponują nam ogromną gamę tego asortymentu.

Tak więc półka łazienkowa może…

Tak więc półka łazienkowa może być z drewna, chromowanej stali, może być wykonana z kutych elementów, wilkliny lub ratanu bądź z glazury i terakoty. Zdarza się, że półka łazienkowa spełnia posiada też funkcję miniwieszaka na ręczniki czy szlafroczki. Ile łazienek tyle pomysłów na półkę łazienkową. Taka półka może być więc tradycyjnie przymocowywana do ściany, podwieszana pod sufitem lub pomysłowo zamocowana w rogu łazienki.

Tego nie może zabraknąć w żadnej łazience – galeria

Półka łazienkowa pełni też funkcję dekoracyjną, często można spotkać półki podświetlane lub posiadające wbudowane lampki punktowe, które oświetlają łazienkę miejscowo.

Comments (1)
  1. BruceLee 17-05-2012

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *