1. nie otwierajcie okna w sypialni o 3 w nocy bo was zmiecie z planszy

  2. Trzeci odcinek serialu 'Hawkeye' jest już dostępny na platformie Disney+ z polskimi napisami! Trwa 43 minuty!

  3. „Sprawa nagli, bo Polska jako jedno z ostatnich państw nie ma zaakceptowanego przez Komisję Europejską Krajowego Planu Odbudowy, więc nie ma też euro, a TSUE zasądził dla Polski karę 1 mln euro dziennie za funkcjonowanie Izby Dyscyplinarnej SN.”

  4. - Słuchaj, jaki jest twój sekret na szczęśliwe życie? - Przede wszystkim nie kłócić się z głupcami. - Nie mogę się z tym do końca zgodzić. - Masz racje Janku, oczywiście.

  5. Najszybszy uliczny tor w kalendarzu: Dżudda, z trzema strefami DRS

  6. Wczoraj wspólnie z w imieniu przekazaliśmy paczki dla bielańskich seniorów w ramach akcji Świetna akcja fundacji Święty Mikołaj dla Seniora. Super było czytac listy i na nie odpisac a także kompletować paczki

  7. 1 grudnia 1888 | W Sławkowie urodził się czeski Żyd Alfred Fuchs. Deportowany do z getta w 26 października 1942 r. Nie przeżył.

  8. Terespol. Białoruskie służby ostrzelały polski sprzęt wojskowy. W okolicach Terespola ostrzelane zostały maszty oświetleniowe ustawione przez żołnierzy Wojska Polskiego na granicy z Białorusią. Reflektory zostały zniszczone w wyniku strzałów z broni pneumatycznej.

  9. Drugi dzień spotkania min. SZ państw w Rydze z udziałem min. rozpoczął się od rozmów z partnerami z Gruzji 🇬🇪 i Ukrainy 🇺🇦.   Tematami były zagadnienia bezpieczeństwa w regionie i wzmocnienie zdolności odstraszania w obliczu 🇷🇺 militarnej presji na Ukrainę.