1. o cywilizacjach i o ! "W XVI w. Luter powiedział: "módl się i pracuj i rób co chcesz", czyli wyszedł z cywilizacji zachodniego chrześcijaństwa, porzucił normy moralne i etyczne. Mnie to zawołanie Lutra kojarzy się z Owsiakiem, który mówi: róbta co chceta"!

 2. Nowy Świat wymaga nowej religii z nowymi świętymi. 😶

 3. To bardzo dziwne, ateista nie wierzy w Boga, czyli krzyż powinien być mu z tego powodu obojętny, ot kolejna ozdoba na ścianie. Ale jest inaczej, krzyż doprowadza ateistę do szału. Wobec tego mam pytanie, co to za ateista którego denerwuje krzyż na ścianie?

 4. tak będzie wyglądało moje spotkanko z * 😭💛

 5. Lewactwo wyje z zachwytu nad antypolskim bełkotem ukraińskiej żydówy opluwającej Polskę i Naród Polski - a pisowski rząd i pisowski preŻydent zamiast potępić bije brawo - niżej upaść już chyba nie można. A potem wrzask że nas nie szanują 😠

 6. "Prezes Banaś przestraszył się, że w momencie złożenia dymisji będzie mieć pobudkę o 6:00 rano i zostanie wyprowadzony z domu w kajdankach i kurtce na głowie. A potem czeka go pokazowa wycieczka objazdowa po Polsce jak choćby z gen. Piotrem Pytlem. "

 7. milego dnia, ja zaczęłam go z kolejna dwóją z matmy X D

 8. Stare komuchy nie były tak zajadłe, w walce z krzyżem w przestrzeni publicznej, jak są ich potomkowie.

 9. Policjanci z Aleksandrowa Łódzkiego zagrozili, że jeśli sposób zarządzania jednostką się nie zmienią, nie wezmą odpowiedzialności za bezpieczeństwo mieszkańców. Zarzucają braki kadrowe, przeciążenie zadaniami, złe zarządzanie, niekompetentnego przełożonego i fatalną atmosferę🤦‍♂️

 10. W odpowiedzi do

  Jjakie to bogactwo sobie Szwecja przygarnęła wraz z imigrantami...

 11. Jestem ciekawa czy ci wszyscy drwiący z symboli chrześcijańskich i walczący z tymi symbolami zdobyliby się na drwiny z islamu.