1. "Z głębokości wołam do Ciebie, Panie, Panie, wysłuchaj głosu mego. Nachyl swe ucho na głos mojego błagania".

 2. Rozmawiałem z facetem, który musiał zamknąć 56 z 60 posiadanych sklepów T Mobile. Nadal wypłaca ludziom pensje. Mówił mi ze kolejna wypłata to koniec dla jego biznesu.

 3. W odpowiedzi do

  Mam tylko jedno delikatne zmartwienie(a opieram się na plotkach i informacjach od znajomych, bo oficjalnych nie ma) - ile z tych wyników należy do pracowników OZ?

 4. Żona kanadyjskiego premiera Justina Trudeau, Sophie Gregoire Trudeau, poinformowała w sobotę, że została wyleczona z choroby COVID-19. Zakażenie koronawirusem stwierdzono u niej 12 marca.

 5. W odpowiedzi do

  55 świadków czeka by cię udupić za łapówkarstwo.Jak cię wirus nie dopadnie to czeka cię więzienie.Właściwe miejsce dla ciebie.Nie będziesz musiał się wtedy martwić przez kilja lat co będzie z tobą.Naciesz się jeszcze pracą w senacie bo już jak trafisz za kratki to zapomnisz o tym

 6. Dom w Ewangelii, jeden z kościołów domowych, z jakich Jezus budował środowisko swego Kościoła jako wspólnoty rodzin. Poznać Łazarza, Marię i Martę, trzeba z nimi zamieszkać, aby doświadczyć jak funkcjonuje dom żyjący miłością wzajemną. Jan znał atmosferę domu Marty i Marii.

 7. Obudziłam się z bolącym brzuchem, kocham życie 🤡

 8. Ciekawy wpis dziewczyny(sympatyczna i miła jak się wydawało),która nazywa takich jak ja popierdoleńcami. Niestety coś się stało z ludźmi. Politycy PO tak samo podzielili ludzi jak ci z PIS. Ale ludzie mają rozum i powinni zacząć myśleć.

 9. W odpowiedzi do

  Będzie dobrze. Jeśli Bóg z nami to którz przeciwko nam? Przypomnij sobie ile razy Bóg wyprowadzał PL z trudnych sytuacji. Bitwa pod Grunwaldem, potop szwedzki,cud nad Wisłą i inne. Trzeba się modlić. Najlepiej z jakimś konkretnym zmaganiem: post o chlebie i wodzie,modkitwa nocna.