1. A to słyszeliście???🤔🙈😂 Dr kropka Spurek: - ... dla mnie kluczowe jest to, żeby KE zaczęła dostrzegać, że jedną z najpoważniejszych przyczyn kryzysu jest hodowla zwierząt, która negatywnie wpływa na jakość powietrza, wody, gleby i zdrowie ludzi😮😮

 2. Czy ktoś z komentujących zatrzymanie Międlara w ogóle zwrócił na to uwagę? Bo jest mowa o art. 256 par. 1 kk (propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego) oraz o „innych przestępstwach”. Wychodzi więc na to, że miałem rację i sprawa ma drugie dno, o którym nie wiemy.

 3. Namiestnik Polin kazał zrobić porządek? No i dostał od „patriotów” z PiS, to co chciał. Polski już nie ma.

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 4. Autor...SOK Z BURAKA...👍👍👍👍👍👍przyjmuję bez słowa.

 5. Jestem strasznie strasznie z nich dumna, nie wiem kiedy mi się cos aż tak podobało proszę docenić

 6. Co jest z Tobą nie tak XD

 7. Import węgla z Rosji pod rządami PIS-u zwiększył się dwukrotnie!!! Import śmieci też wzrasta pod ich rządami!!! Ściągają syf z całego świata!!! Tak właśnie dojna zmiana dba o Nasze zdrowie. Dobrze kurwa, że smogu nie można importować bo by Nas zajebali w trzy kadencje!!!

 8. Dramatyczny apel Krystiana Markiewicza o solidarność. Łamiącym głosem. Ale i z żarem. W . Wspaniała mowa prawnika i obywatela.

 9. Szybka rozmowa z kolegą z UK

 10. gralam z familia w euro biznes i jak sie klocilk to podjebalam 1000 dolcow z banku ale nikt sie nie zorientowal i nadal o tym nikt nie wie:-*

 11. Złote myśli Nitrasa. Widać, że towar z niepewnego źródła