1. Neumann powiedział "pojeby z Tczewa" i 34% zagłosowało na Platformę Szacun dla Tczewa 😂

 2. Nieoficjalnie. PiS z większością w Sejmie i Senacie - Centrum Medialne

 3. W ostatnim wywiadzie Scooter wspomniał także o tym, że przed podpisaniem kontraktu z Demi, zapytał Arianę co o tym myśli i jak by się z tym czuła. Odpowiedziała: „Możesz jej pomóc, musi być częścią naszego zespołu, a ja chcę by była częścią naszej rodziny ”.🖤

 4. Zgadzam się z dr. Sobiechem, że frekwencja wcale nie jest zachwycająca. W święcie demokracji nie bierze udziału 40 proc. rodaków, którym jest kompletnie obojętne, jaka władza i co będzie robić z Polską. Oto właśnie ów sławny cień niewolniczej mentalności i ucieczka od wolności.

 5. Na ten moment w okręgu nr 22 (Krosno) prokurator Piotrowicz przegrywa o 884 głosy z kolegą z listy i nie otrzyma jednego z 8 mandatów, które najprawdopodobniej przypadną PiS-owi. !

 6. No dobra to ja zacznę, bo się wszyscy tak „cackają” Pani ! Z tego miejsca chciałabym pogratulować Pani kolejnego etapu w życiu kobiety. Życzę zdrowego wnuka/uczki. 100 lat!! Btw. Czym kierował się Tymek zaciągając nieletnią do łóżka? Doświadczeniem starszych kolegów?

 7. Kto z was stanuje Tomasza? 🤔

 8. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Edukacji Narodowej :-)

 9. Z fejsa. Pani Janda podała.

 10. Co tu widzę w PKW, brakuje np.: 1) 11 % komisji z Warszawy, 2) 56 % z Krakowa, 3) 26 % z Białegostoku, 4) 15 % z Katowic 5) 100 % z Gdyni 😱 W Gdyni jest jakiś duży problem‼️ Oprócz Horały oczywiście 😂

  Pokaż ten wątek