1. w dodatku ja nawet nie wiem o chuj wy się przyczepiliście do billie skoro ona nie polubiła samego tego posta z tym memem, tylko posta ze ss tego mema, pod którym jest napisane „yall didn’t have to do louis like that” wiec ona to poparła a nie

  Pokaż ten wątek
 2. 20 Nie trać wiary! Zaraza dawno dotarła do Watykanu. Nie oglądaj się na ludzi, którzy modlitwę nazywają "pandemią" i czytają z kartki to, co powinni mówić Panu Bogu z głębi skruszonego serca Dbaj o swoją parafię i bliźnich Zaraza wyginie, Kościół przetrwa❤

 3. Uczciwość każe mi dziś twardo powiedzieć: z powodów etycznych nie wolno, a z powodów technicznych nie da się przeprowadzić wyborów 10. maja. Nie można narażać życia wyborców, ani członków komisji wyborczych i urzędników. W to ponad 1150 osób!

  Pokaż ten wątek
 4. "Testy na podróżnych z Wuhan w którym wybuchła epidemia, rozpoczęły się w grudniu, miesiąc wcześniej niż w Chinach. Pod koniec grudnia Tajwan wysłał do WHO ostrzeżenie o ryzyku przeniesienia koronawirusa między ludźmi. Ostrzeżenie to nie zostało przekazane innym krajom przez WHO"

 5. Pierwsze zwycięstwo GKP po odbudowie drużyny. Trzeba było na nie czekać 2 miesiące. Od razu po bramce na 3:2 sędzia zakończył spotkanie i mogliśmy cieszyć się z 3 punktów.

 6. Właściciele hoteli i pensjonatów z Krynicy Morskiej wyszli z inicjatywą darmowych wczasów dla lekarzy , po zakończeniu epidemii Wszystko to w podziękowaniu za ich pracę Masek im nie uszyją , jak mówią ,ale mogą tak się odwdzięczyć 👍

 7. Biały konwój z czerwoną zarazą wyruszył z Wuhan, wioząc dary dla naiwnych Europejczyków.Wielu z nich, doświadczy ile testów nie działa i nadaje się na śmietnik.Taka jest komunistyczna pomoc w czasie,pochodzącej z Chin zarazy.Spowoduje jeszcze większe zamieszanie wśród zarażonych.

 8. Hałuszki z sosem szpinakowym i buraczki z octu 🤤

 9. Okay kochani robimy teraz wielką akcję, że piszemy do stacji radiowych i kanałów muzycznych z prośbami o puszczanie Old Me, Wildflower, No Shame lub Teeth RT !!!

 10. Rząd powinien szybko i oficjalnie wycofać się z zakazów podawania danych przez lekarzy itd. Sądząc po tematach rozmów w sieci (nie wspominam już o czarnym humorze na ten temat, który jest odbiciem nastrojów) powstaje problem wiarygodności danych na temat epidemii.