1. 8 lat temu, stworzył historię, stając się pierwszą i jedynym girlsbandem, który kiedykolwiek wygrała X Factor. Od tego czasu stał się jednym z największych girlsbandów w historii, z milionami sprzedanych płyt i miliardami odtworzeń.

  2. Dziękuję Panie Boże, że nie rządzą już Polską tacy ludzie, jak choćby ta osoba z filmiku. W Twej nieskończonej łasce Boże Wszechmogący spraw, aby Polska, po tylu latach niekompetencji i głupoty już zawsze u steru miała ludzi mądrych, kompetentnych i pracowitych. Amen.

  3. Serdecznie zapraszamy z Rafałem.Ziemkiewiczem na dzisiejsze "W tyle wizji". Sądy, stan wojenny, szczyt klimatyczny... Oj, będzie się działo:)

  4. prof. Marek Safjan: Dotarliśmy do ściany. Projekt, który został złożony w Sejmie, to coś niewyobrażalnego w państwie prawa. Przewiduje karanie za orzeczenia. De facto uniemożliwia stosowanie prawa europejskiego 

  5. Z OSTATNIEJ CHWILI: w dniu dzisiejszym ukonstytuowała się Sędziowska Rada Ocalenia Narodowego (SRON). Trwają przymiarki mundurów.

  6. UE coraz bardziej kojarzy się z listą bezwarunkowych presji: -neutralności klimatycznej, -przyjmowania emigrantów, -przyjęcia wspólnej waluty, -uznania odchyleń seksualnych za normę, -seksualizacji dzieci, -odrzucenia wartości narodowych, -zniszczenia KK. Przecież to dyktatura.

  7. "Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie stanowczo protestuje przeciwko stosowaniu represji dyscyplinarnych o charakterze politycznym wobec sędziów sądów powszechnych wykonujących zgodnie z prawem obowiązującym w Rzeczypospolitej Polskiej wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE"

  8. Gdzie są granice kompromitacji PO? Już nawet Angela Merkel "rozumie i szanuje polskie stanowisko" w sprawie klimatu, a pan Halicki nadal wyje, że to "dezercja". Nie, nie zacytuję opinii o Halickim z rozmów w "Sowie". Wszyscy wszystko wiedzą.

  9. Przystąpienie do unijnego planu neutralności klimatycznej to wielka szansa dla Polski zmiany cywilizacyjnej, porównywalnej z tą jaką zostaliśmy objęci po 2004r. Rząd PiS ją odrzuca w imię utrzymania władzy bo musiałby zadrzeć z lobby górniczym. Zostaniemy sami z truciznami i PiS.

  10. Jeśli myślisz że Hobi Cię nie wreckeruje to wiedz, że i tak Cię wreckeruje nawet gdy nie zdajesz sobie z tego sprawy, Hobi tak chyba po prostu działa

  11. Z cyklu " Powrót do przeszłości " ...