1. Z jednej strony to ja się nawet nie dziwię, że Polacy dzisiaj wyszli z domu na lody i piwko. Gdybym słyszał, że na cały kraj jest tylko 1.5 tys zarażonych i 17 zgonów a dwa pozostałe to i tak z powodu innych chorób to ja w takiej sytuacji sam bym wyszedł sobie na słoneczko.

  2. Z punktu widzenia reżimu, połączenie "wyborów" z 10 maja z testami na wirusa, ale tylko dla tych, którzy wezmą w nich udział, i to wezmą "prawidłowo", wydaje się obecnie rozwiązaniem politycznie logicznym.

  3. Jeśli już musicie wyjść z domu, to trzymajcie dystans 😎

  4. Jak izolacja to izolacja. Jak Armageddon to Armageddon. ;) Czyli wieczór z polską komedią i hmmm odpowiednim napojem. Zdrowie Wasze w gardła nasze, jak mawiał klasyk ;) I spokojnego wieczoru.

  5. Sebastian Chmara przyznał w rozmowie z TVP Sport, że gdyby odwołano mistrzostwa Europy w Paryżu - jest pomysł (o ile sytuacja z koronawirusem pozwoli) na kilkudniowe międzynarodowe zawody w Polsce, z wysokimi nagrodami finansowymi, być może na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

  6. wygranie z bts jest sukcesem, osiągnięciem i jak pobicie rekordu niezle powiedzmy to wszyscy razem: bts legends

  7. I zamiast Brooklyn śpiewasz Od Szpulki. Tej, Brachol, Ty musisz wyjść z domu, pojedynczo, oczywiście 😜😈

  8. Poszłam o 17. do sklepu - była tam rodzina z 3 dzieci, jedno w wózku - biegały po całym sklepie, a gdy zwróciłam matce uwagę, opierdoliła mnie z góry na dół. Ja mam wyjść, bo dzieci są ważniejsze od starej szmaty. Selekcja już się zaczęła?

  9. Radny PiS z Łodzi zrezygnował z członkostwa w partii. "Nocna wrzutka do ustawy pomocowej (...) przebrała miarę akceptowalnego dla mnie stopnia cynizmu i nieliczenia się przez PIS z niczym poza własnym partyjnym interesem".