Nowoczesna łazienka.

Nasza łazienka musi być ładna i przede wszystkim funkcjonalna. Decydując się na wannę musimy pamiętać, żeby była duża i wygodna. Tylko kąpiel w przestrzennej wannie będzie odprężająca i poprawi nam samopoczucie. Jeśli jednak jesteśmy zwolennikami szybkich kąpieli i nie przepadamy za wylegiwaniem się w wannie godzinami, montujemy w łazience brodzik.Najczęściej decydujemy się na zwykłą zasłonkę, przez…

Najczęściej decydujemy się na zwykłą zasłonkę, przez którą w trakcie brania prysznicu przelatuje woda i cała łazienka jest mokra. Drzwi prysznicowe powinny być bardzo szczelne i nie przepuszczać wody. Niestety, tańszym rozwiązaniem jest zwykła zasłona, która nie jest szczelna. Drzwiczki prysznicowe mogą także pełnić funkcję dekoracyjną naszej łazienki. Powodzeniem cieszą się prysznicowe drzwiczki ze szkła, które prezentują się najlepiej ze wszystkich dostępnych na rynku drzwi do kabiny prysznicowej. Plastikowe kabiny czy zwykłe zasłony psują urok łazienki.

Delikatności oraz nowoczesności temu pomieszczeniu dodają…

Delikatności oraz nowoczesności temu pomieszczeniu dodają oczywiście drzwi ze szkła. Dzięki nim nasza łazienka będzie wyglądała o wiele lepiej, a branie prysznicu będzie o wiele przyjemniejsze. Zasłonki czy plastikowe kabiny kojarzą się z łaźnią w miejscach publicznych, a przecież warto czuć się w swojej łazience jak w domu!.

Comments (1)
  1. krzyś56 23-07-2013

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *