1. Przed Halloween bawiłam się w przeróbki. Przerobiłam Krynicką - ale przeróbka z prezesem - włosy na głowie stają dęba 😉 (słynne zdjęcie z różami).

 2. Rafał zapamiętał dobrą radę z dzieciństwa...

 3. Sceptyczne? 😂 3 lata z rzędu pierwsze miejsce w UE w liczbie przyjętych imigrantów. Boję się jak by wyglądało stanowisko entuzjastyczne.

 4. Za wejście na Cmentarz Łyczakowski trzeba płacić i to coraz więcej. Jakoś to mnie nie dziwi. Ukraińcy nawet wycofanie się z haniebnej decyzji o zablokowaniu ekshumacji potrafili powiązać z przekazaniem Ukrainie pozwoleń na przewozy towarowe. I dostali to co chcieli.

 5. Antoni Macierewicz o kłamstwach dziennikarza Onetu! "Chcą za wszelką cenę odciąć nas od łączników Polski z USA, a jednym z nich jest Janniger"

 6. Dobre wieści z rana W obwodzie murmańskim zapalił się lotniskowiec Admirał Kuzniecow. Według wstępnych danych w pierwszym przedziale wybuchł pożar podczas prac spawalniczych - teraz lotniskowiec jest zakotwiczony do naprawy. Pożar wciąż trwa.

 7. przypomnijmy sobie jak kurt i blaine są zajebisci a ich występy to miłość tak samo jak inni z glee którzy zawsze wszystkich wspierali

 8. Do Świąt zostało coraz mniej czasu dlatego postanowiliśmy zabrać naszych widzów w podróż do krainy Mikołaja 🎅 Już w tę sobotę zapraszamy na specjalne wydanie programu "Opolskie na żywo" prosto z opolskiego jarmarku. Będzie muzycznie ale i smacznie.

 9. Potomkowie chłopów pańszczyźnianych, niewolnych, stanowią szacunkowo 80-90% społeczeństwa. Mimo to więcej wiedzą o niewolnictwie w Stanach Zjednoczonych niż w Polsce, a częstokroć - fenomen prawdziwych polskich patriotów - identyfikują się z właścicielami chłopów, używając

  Pokaż ten wątek
 10. Robiliście kiedyś sztukę z użyciem ikonek i pulpitu własnego smartfona? 🤪

 11. Bielski ekoterrorysta, który słał groźby i detonował butle z gazem od 2017 dostał 20 zarzutów. 👮‍♂️🚓 "Wy macie opuścić tę ziemię! A za kilka lat, znów wyrośnie tam las, tak jak było kiedyś" w taki sposób Mateusz H. groził deweloperowi.