1. Jesteśmy z Polakami na dobre i na złe. Dzisiaj dotarł pierwszy transport ok. 1,6 mln z 7 mln masek, które przekażemy do Agencji Rezerw Materiałowych i fundacji. Przeznaczamy kolejne 60 mln zł na walkę z .em. Dziękujemy za wsparcie PAD, PMM, PJS 🇵🇱

  2. Pamiętacie jeszcze, że dwa miesiące temu analizowano, czy Trump jest na dobrej drodze do wywołania wojny z Iranem? To było mniej więcej wtedy, gdy na instagramie ratowano australijskie lasy.

  3. Ustawa antykryzysowa w skrócie. Miską ryżu ci sypną na szczęście, Posłów tłum coś fałszywie uchwali, Wolne z zusu ci dadzą na wejście, Oni wiedzą jak przemysł rozwalić.

  4. Fundacja utrzymująca się z podatków wsparła szpitale utrzymujące się z podatków. A kto wesprze podatnika?

  5. kradnę od kajtka dajcie licka a ja wybiorę piosenke która mi się z wami kojarzy (only mutuals!!!!)

    Pokaż ten wątek
  6. Zaraza już przemodelowała nam scenę. W normalnych czasach śmierć wybitnego kompozytora byłaby tematem dnia, a tak ginie z zgiełku doniesień walki z wirusem oraz hiobowych wieści o poddaniu głównej kandydatki opozycji, z czym do czynienia de facto mamy.

  7. 60-milionowe Włochy- 25mld euro na pomoc swojej gospodarce. 38- milionowa Polska - 50mld euro.... a łajzy III RP z opozycji mówią że mało.

  8. Żeby zatrzymać epidemię należałoby wprowadzić natychmiast stan wyjątkowy i ścisłą kwarantannę ❗ Tylko odpowiednio przygotowane służby mogłyby swobodnie się poruszać w celu niesienia pomocy cywilom ❗ Chooy z wyborami ,chooy z kasą❗ Życie ludzkie jest najważniejsze ❗

  9. "A kim Ty jesteś człowieku, żeby legendarnego Zibiego przepytywać" pisze jeden z jego psychofanów. I tak to się kręci, prezes PZPN nie przeprosi za fake newsa, bo on jest przecież prezesem PZPN i kiedyś był piłkarską gwiazdą.