1. Nowe zdjęcia, które dają nam lepsze spojrzenie na strój Nightwinga z serialu ,,Titans"!

  2. ,,Kiedy byłem w zespole, czułem, że to było o wiele większe niż którykolwiek z nas, w pewnym sensie czułem się jak: ,,Nie będę tym, który to spieprzy’’ - Harry o 1D w wywiadzie dla Apple Music

  3. Wyciąg z krypty, otrzep z kurzu i zreanimuj stare komunistyczne trupy a potem wrzeszcz wniebogłosy, bo wybrali Piotrowicza. Błazenada.

  4. Następny geniusz z w programie , wstyd i żenada ze tacy ludzie są Posłami...,gdzie tacy rodzą się....

  5. No to ?? Na angielski tłumaczyć, zatrudnić kuriera Jakiego i w PE wszystkich poinformować. PiS nie będzie oburzony po tym co Jaki z tym głupawym zdjęciem pokazał 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

  6. Macie którąś z tych figurek?

  7. "Wykształceni" z dużych miast, a nie potrafią głosować na "maszynkach". Trochę techniki i się gubią. Co za tępa opozycja?

  8. z kieszeni mi spierdolil

  9. 🇵🇱 22 listopada 2002r. w Lublinie zmarł Rafał Gan-Ganowicz – polski żołnierz RP na uchodźstwie, najsłynniejszy polski najemnik, dziennikarz, korespondent Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa. Mówił, że antykomunizmu nie wyniósł z domu, lecz nauczyli go komuniści.

  10. Opozycjo,kiedy poseł Szczerba został wykluczony,zablokowaliście mównicę, zaraz na zewnatrz ludzie zaczęli was wspierać PAMIĘTACIE? Wczoraj kiedy Witek i reszta tych lumpów napluła wam w twarz i obywatelom,robiliście filimiki postowali tutaj z textem,hańba. Co się z wami dzieje?