Łazienkowe centrum – kompakty wc

Kierując się kupnem kompaktu wc musimy zdecydować czego oczekujemy od tego urządzenia. Jaki będzie miał kolor, wygląd jaki będzie miał rodzaj odpływu, jaki rodzaj spłukiwania. W naszym centrum oferujemy państwu szereg kompaktów wc. Po pierwsze jaki odpływ poziomy czy pionowy, od tego zależy początek naszego zakupu. Kupując kompakt chcemy aby pasował on do wystroju naszej łazienki.Możemy zakupić muszle różnego kształtu:…

Możemy zakupić muszle różnego kształtu: półokrągłe, okrągłe lub prostokątne lub specjalne wykonane na zamówienie. W zestawach toaletowych zawarte jest: muszla, spłuczka i niezbędne elementy montażowe dodatkowo jest dostępna także deska, ale tu zależy to od producenta. Na życzenie możemy sprowadzić kompakt wc z innego sklepu jeśli u nas akurat nie będzie na magazynie. Możemy wybrać kilka rodzaje spłukiwania: pojedynczy lub podzielony na dwa spłukiwania.

Pobierający mniej i więcej wody podczas spłukiwania. Ostatnio dużą popularnością cieszą się kompakty wc do zabudowania podwieszane. Cechują się one tym, że mamy więcej przestrzeni łazienkowej. Kupując osobno deskę klozetową możemy zaszaleć i wybrać jakiś nadrukowany motyw, będzie się wtedy wpasowywał w wystrój naszej łazienki. Oferujemy ciekawe promocje w każdym katalogu wydawanym co miesiąc. Do niektórych kompaktów wc dołączony jest gratis zestaw dywaników o różnych kolorach i motywach do wyboru.

Zapewniamy bezpłatny transport na terenie miasta. Ceny w naszym centrum łazienkowych są przyjazne klientom przychodzącym na zakupy. Życzymy udanych zakupów i zadowolenia w pełni z naszych produktów. Zapewniamy roczną gwarancję na asortyment w naszym sklepie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *