1. Tak, zgadzam się z linią polityczną nakreśloną światłym umysłem doktora Andrzeja Dudy.

 2. Pamiętasz, od kiedy korzystasz z Twittera? Ja tak!

 3. nie wiem czy wiedzieliscie ale k*rwin wstawil kiedys fanart z anime na swoj profil a dokladnie fanart z hetalii i te postacie to personifikacje anglii i francji

 4. Jednak pomysł z burzeniem stadionu Wisły Kraków nie przypadł wyborcą do gustu i nie udało się dostać do sejmu :)

 5. projekt obywatelski tak bardzo. pamiętacie jak zdajsie miał być „przepychany” projekt całkowitego zakazu aborcji nie tak dawno temu? i co? I GÓWNO KURWA, ZNIKNĄŁ W CZELUŚCIACH SEJMU, BO TEŻ BYŁ PROJEKTEM OBYWATELSKIM Z BŁĘDAMI. ale z was pajace 🤡 PS. to kiedy ten wyjazd?

  Pokaż ten wątek
 6. PLISKA szuka domu 🐾🚺 Pliska 🐾 mieszaniec w typie gryfonika ☀ 5 lat 🏡 Warszawa ⚡ dogaduje się z psami i kotami Kontakt:

 7. Adeyemi -zakład Kluiverta. MD podaje, że Patrick jest za jego transferem. Karim, to napastnik z rocznika 2002, który aktualnie jest wypożyczony z RB Salzburg do Liefering. W 9 meczach ligowych strzelił 5 goli i zanotował 4 asysty. W 2 meczach UYL - 2 gole. Miałby kosztować 8mln€

 8. już chuja z tej chemii rozumiem XDDDDDDDDD

  Pokaż ten wątek
 9. W odpowiedzi do

  Jest już późno nie ma co za dużo myśleć:( sproboj jakoś zasnąć żebyś rano wstała już z dobrym humorkiem słonko

 10. No dobra, wybory, obietnice, 100 obwodnic i guzik z tego, ale koń nie może czekać aż się z tym uporamy. Pomóżmy klaczy. Pracowała ofiarnie, a człowiek ją przeznaczył na rzeź. My nie oddajemy koni na rzeź. RT lub wpłata, a najlepiej komplet.