Łazienka z katalogu

W dzisiejszych czasach urządzamy nasze łazienki z największa starannością i fantazją, czyniąc z nich wspaniałe oazy wypoczynku, sprzyjające długim kąpielom i pielęgnacji ciała, a ich wystrój jest równie elegancki jak pozostałych pomieszczeń w naszym domu. Firmy na rynku z wyposażeniem łazienkowym oferują zarówno pojedyncze sprzęty, które możemy kompletować, jak też gotowe kolekcje. Bardzo ciekawe i inspirujące aranżacje łazienek prezentuje firma Cersanit, znana przede wszystkim jako największy producent płytek ceramicznych.Łazienka z katalogu – galeria

meble ogrodowe plastikowe

Foto: pixabay.com

Warto dodać, że meble są równie urzekające i eleganckie jak płytki. Aranżując łazienkę zastanawiamy się często, czy wykorzystać oferty z katalogów, czy też wyposażyć ją w meble pochodzące od różnych producentów, wybierając je według naszych pomysłów i uznania. Pierwsza opcja wydaje się idealnym rozwiązaniem, jeśli odpowiada nam stylistyka, zachwyca kolekcja, a nasza łazienka posiada odpowiednie wymiary, tak by wymarzone meble zmieściły się w niej i pasowały do wystroju ścian i podłogi. Nie ryzykujemy wówczas, że meble zostaną źle dobrane, że zmieszamy style lub po prostu nie osiągniemy spodziewanej harmonii. Szafki łazienkowe Cersanit prezentują szeroki wachlarz możliwości.

Znajdziemy tu zarówno klasyczne, białe…

Znajdziemy tu zarówno klasyczne, białe meble, doskonałe przede wszystkim do małych łazienek, które należy optycznie rozjaśnić i powiększyć, jak też wyrafinowane kolekcje w najmodniejszych odcieniach brązu, od jasnego orzecha po głębokie odcienie czarnej kawy, które wspaniale będą prezentowały się w przestronnych pomieszczeniach. Wzornictwo jest na tyle bogate, że meble są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusty. Niezwykle ciekawa jest kolekcja szafek o frezowanych frontach, która nadaje im dekoracyjnego i oryginalnego charakteru.

Szafki nad umywalkę wyposażone są najczęściej w zintegrowane z nimi lustra Cersanit, wprawione w drzwi szafek nad umywalkę, połączone z półeczką, podświetlane lub samodzielnie wiszące, zawsze w estetycznym i efektownym obramowaniu. Do każdej szafki możemy dobrać idealnie pasującą umywalkę Cersanit, ponieważ firma jest również producentem ceramiki sanitarnej. Wyroby te cieszą się ogromną popularnością także ze względu na stosunkowo niewygórowane ceny, znakomitą jakość i atrakcyjne wzornictwo.

Komentarze(5)
  1. Celina 27-12-2012
  2. Demonic 27-12-2012
  3. PrzemuS 31-12-2012
  4. Tereska 06-01-2013
  5. Pazuzu 09-01-2013

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *