1. Minister Bartosz Kownacki odwołany z MON.

 2. Oburzające! Wojciech Mann w "GW" obraża Polaków: "Zostali w pewnym sensie przekupieni przez tę władzę i nie zdają sobie z tego sprawy"

 3. spędzam miły dzień z przyjaciółmi

 4. ▫ Losowanie o dm z ▫🌹 Mbf + włączone powiadomienia (dowód) 🌹 Rt 🌹 Losuję kiedy będzie +6 osób

 5. Najgorszy minister rządu Gowin zapewnia komunie eldorado na uczelniach a usunięto Antoniego JEDYNEGO dekomunizatora z rządu.Brawo wy!

 6. Dzisiejsze stanowisko Departamentu Stanu USA w odpowiedzi na pytanie o stan demokracji w Polsce (w związku z wizytą Rexa Tillersona w przyszłym tygodniu). Jutro zapewne „jedynka” w oraz 😉

 7. [video] J. Pospieszalski: Biskupi zamiast pouczać powinni zastanawiać się, czy nie abdykowali z misji

 8. Dr wywalony z wyższej uczelni za poglądy. To już kolejny przykład cenzury ideologicznej ludzi prolife na publicznych szkołach wyższych w Polsce. Co na to minister ? Tu cała historia:

 9. Potrzebuję pomocy z matmą "Układy równań liniowych"

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Jeśli mogę wtrącić swoje słowo, to skorzystam.Nigdy nie dałem nikomu bana z Prawego TT.Jeśli się z kimś nie zgadzam, to nie robię z tego powodu awantury.Staram się łagodnie rozstrzygnąc spór lub po prostu przemilczam temat.Walczmy z wrogiem ,a nie między sobą

 11. Departament Stanu USA o stanie demokracji w Polsce "Polska demokracja jest pełna życia i ma się dobrze. Kwestie związane z wewnętrzną polityką zostawiamy Polakom i ufamy, że jakiekolwiek reformy, które rozważają są zgodne z ich konstytucją i wolą ich społeczeństwa"

  Pokaż ten wątek