Ładna i praktyczna mała łazienkaWiele osób zmaga się z wyzwaniem jakim jest odpowiednie zagospodarowanie niewielkiego metrażu. Typowe mieszkanie w blokach nie daje bowiem szczególnie dużych przestrzeni, co daje się we znaki szczególnie przy pomieszczeniach takich jak łazienka albo kuchnia, które z założenia powinny spełniać wiele funkcji, pomieścić sporo sprzętów, mebli. Jednocześnie dobrze jeśli mają odpowiedni wystrój, pasują do aranżacji całego mieszkania oraz oczekiwań domowników. Takim niebagatelnym wyzwaniem jest niewątpliwie urządzanie, aranżowanie małej łazienki, która jak wiadomo wcale nie jest tylko pomieszczeniem do zabiegów higienicznych.


Ładna i praktyczna mała łazienka

Foto: cdn7.urzadzamy.smcloud.net


Typowa dla bloków, małych mieszkań, kawalerek, łazienka to z reguły naprawdę niewielki metraż, przestrzeń, w której czasem trudno pomieścić, to wszystko czego w łazience potrzebujemy. Wanna albo natrysk, umywalka, jakieś meble, szafki, o pralce czasem trzeba zapomnieć, bo zabrakłoby już podłogi na jej ustawienie. Zadanie jakim jest efektowne oraz efektywne zaaranżowanie małej łazienki (kolo.com.pl), wymaga z reguły nie lada inwencji, wyobraźni. Na szczęście wielu producentów oraz dystrybutorów ceramiki, wyposażenie oraz mebli do łazienek, wychodzi naprzeciw sporej grupie klientów, zainteresowanych asortymentem stworzonym dla niedużych pomieszczeń. Ergonomiczne narożne, małe wanny, umywalki, ustawne kabiny prysznicowe, praktyczne, funkcjonalne meble. Wszystko to sprawia, że mała łazienka może być nie tylko praktyczna, ale również stylowa.
5 Odpowiedzi do “Ładna i praktyczna mała łazienka”

 1. zdrowy76
  2012-11-09

  Tak, jak mamy małą łazienkę, to musi być ona praktyczna i funkcjonalna. Idealnie do takiej łazienki pasuje kabina prysznicowa. Ja mam ją w mojej łazience i bardzo sobie chwalę.


 2. lesny73
  2012-11-10

  Niestety urządzenie małej łazienki jest bardzo trudne. Ja mam taką i niestety po urządzeniu mam w niej bardzo mało miejsca. Muszę chyba zamontować kabinę prysznicową.


 3. krakus
  2012-11-19

  Małe łazienki jest ciężko zagospodarować. Mieszkałem tyle lat w bloku w małej kawalerce. Nie szło tam nic ciekawego wymyśleć, żeby było przestronniej.


 4. Hermit
  2012-12-05

  Mała łazienka również może być ffajnie urządzona, jeśli tylko poświęcimy jej oddpowiednio dużo czasu i doradzimy się specjalistów. Przy pomocy fajnych i praktycznych gadżetów i mebli, możemy zrobić wrażenie przestronnej łazienki.


 5. misiako8
  2012-12-06

  Oczywiście, że małą łazienkę możemy urządzić bardzo ładnie. Nie jest to żadnej problem, ważne by łazienka była praktyczna. Idealnie sprawdzi się w niej kabina prysznicowa.


Dodaj komentarzPrzegląd najlepszych projektów łazienek w każdej cenie, dużych i małych.