Kanciasto i geometrycznie – umywalka z szafką

Geometryczne kształty elementów wyposażenia łazienki robią w ostatnim czasie furorę. Konkurencyjne dla tradycyjnych krągłości są bardzo stylowe. To nie tylko meble, ale też ceramika sanitarna i jej otoczenie, na przykład – umywalka z szafką.Kanciasto i geometrycznie – umywalka z szafką – galeria

kosmetyki

Foto: pixabay.com

kosmetyki

Foto: pixabay.com

Dwa trendy rywalizują ze sobą na rynku elementów wyposażenia łazienek. Tradycyjne krągłości, do których przyzwyczailiśmy się, walczą o wpływy z nowościami o pozornie surowych, geometrycznych kształtach. Aby nieco odnowić przestrzeń i nadać jej nowoczesnego charakteru można wybrać jakiś element, który nie zakłóci całego wystroju. Umywalka z szafką właśnie w tonacji kanciastej to jeden z pomysłów do realizacji.

W takiej konfiguracji chodzi o umywalkę wpuszczana…

W takiej konfiguracji chodzi o umywalkę wpuszczana w blat, tak by te dwa elementy( jakimi są: szafka i rzeczona umywalka )stanowiły jedną, niepodzielną całość. Umywalka z szafką będzie prezentować się świetnie, kiedy zdecydujemy się na dobór na zasadzie kontrastu, czyli: ciemna szafka i jasny zlew. Taki zestaw wygląda znakomicie. Jeśli dodamy do tego kanciasty kształt nawiązujący de regularnych brył geometrycznych, otrzymujemy świetny i modny wystrój.

Umywalka z szafką to też rozwiązanie praktyczne. Pomaga zachować porządek, bo do szuflad można przecież schować wszelkie kosmetyki i akcesoria, które na blacie przy umywalce często nie mogą się pomieścić. Szuflady i większe szafki pomogą w utrzymaniu estetyki pomieszczenia, a sama umywalka z szafką będzie samodzielnie prezentować się doskonale.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *