Idealne lustro łazienkowe – jak je wybrać?

Lustro w łazience to naturalna rzecz. Każdy z nas posiada je, zwykle nad umywalką, co bardzo ułatwia poranną toaletę, a w przypadku kobiet wykonanie porannego makijażu. Ale czy każde lustro jest odpowiednie do łazienki. Przeglądając asortyment sklepów z dodatkami do domu możemy zauważyć ogromną różnorodność luster łazienkowych. Ich wielkość, kształt, użyta rama – wszystko to ma jakiś cel. Zwykle lustro nie stanowi jedynie praktycznego elementu wyposażenia, ale także pewien rodzaj dekoracji.Dlatego wybranie losowego lustra nie…

Dlatego wybranie losowego lustra nie jest tutaj wskazane. W zależności od wielkości twojej łazienki, powinieneś wybrać odpowiednio duże lustro. I tak w małych wnętrzach bardzo poleca się wybranie dużego, ściennego lustra, odbijającego praktycznie całe wnętrze. To pozwala na otrzymanie optycznego wrażenia, że łazienka jest duża i przestronna. W zależności od stylu całej łazienki, możemy wybrać zwykłą, prostokątną taflę lustrzaną lub inną, o ciekawym kształcie, delikatnych ozdobnikach czy stylizowanej ramie. Aby lustro dobrze spełniało swoją rolę, koniecznie musi być oświetlone.

Czasem możemy znaleźć lustra z oświetleniem, jeśli…

Czasem możemy znaleźć lustra z oświetleniem, jeśli jednak na takie się nie zdecydujemy, nie zapomnijmy o zawieszeniu nad nim lub po bokach kilku kinkietów, które będą pięknie ozdabiać oraz dokładnie oświecać lustro. Łazienkowe lustro nad umywalką może też jednocześnie stanowić szafkę na jakieś drobiazgi. To fajny pomysł na zaoszczędzenie miejsca w małej łazience. Zatem korzystajmy z tych rad i wybierzmy idealne lustro do łazienki!.

Komentarze(5)
  1. Stefan 10-12-2012
  2. Maly_Kazio 11-12-2012
  3. Renata 13-12-2012
  4. Justa 21-12-2012
  5. Mroczna_Lady 26-12-2012

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *