Ekonomiczne i czyste miski wc bez kołnierza

Wśród nowoczesnych rozwiązań, które warto zastosować w łazience oraz w toalecie, na szczególną uwagę zasługują z pewnością praktyczne i higieniczne miski wc bez kołnierza. Na rynku europejskim, w tym również w Polsce jest to nowe rozwiązanie. Choć na świecie było już znane wczesnej, głównie w Japonii.Dziś nowoczesne miski wc bez kołnierza oferuje…

Dziś nowoczesne miski wc bez kołnierza oferuje coraz więcej firm, np. znany producent ceramiki sanitarnej – Koło. Dlaczego warto sięgnąć po miski wc bez kołnierza. Bo są praktyczne, czyste, ekonomiczne i ekologiczne. Przy okazji są również stylowe, a ich prosty design komponuje się praktycznie z każdym wnętrzem. Warto wiedzieć na czym polega bezpieczeństwo w przypadku wc bez kołnierza. Otóż w odróżnieniu od standardowych misek nie ma tu tzw. obrzeża miski ustępowej. A przecież to jest właśnie to miejsce, w którym powstają zanieczyszczenia, a które trudno doczyścić, ze względu na utrudniony dostęp. Takie miejsce w toalecie to potencjalne zagrożenie bakteriami groźnymi dla naszego zdrowia. Miski wc bez kołnierza nie mają takiego rantu, a zatem zanieczyszczenia, brud i bakterie nie mają gdzie się gromadzić.

Jednocześnie można z łatwością wyczyścić całą miskę,…

Jednocześnie można z łatwością wyczyścić całą miskę, jest gładka i łatwo dostępna dla ściereczki czy szczotki. Aby woda spłukująca miskę nie chlapała na zewnątrz, w miskach wc bez kołnierza wykonany jest specjalny kanał, który rozprowadza wodę dokładnie po całej misce. Warto wiedzieć, że w takim systemie zużywa się znacznie mniej wody niż w miskach standardowych, czyli jest to rozwiązanie ekologiczne oraz ekonomiczne.

Comments (1)
  1. Wyczesany 05-01-2015

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *