Ciekawe aranżacje łazienek

Bardzo często, gdy urządzamy lub remontujemy mieszkanie, główną uwagę poświęcamy takim pomieszczeniom, jak kuchnia czy salon. Łazienka to kwestia drugorzędna, która po prostu wymaga” odmalowania”. Tymczasem czemu nie mamy stworzyć sobie łazienki naszych marzeń, która będzie miejscem naszego relaksu.łazienki aranżacje – galeria

łazienki aranżacje

Foto: fotoforum.gazeta.pl

projekt łazienki

Foto: www.projekt-lazienki.pl

projekt łazienki

Foto: www.projekt-lazienki.pl

Co prawda urządzenie łazienki nie jest wcale łatwe, zwłaszcza jeśli jest to mała łazienka w bloku. Wówczas główne siły skupiamy na tym, by zmieściła się tam wanna, pralka i miska ustępowa. Na dekoracje po prostu nie ma już w niej miejsca. Jednak nie jest to do końca prawdą. Obecnie rynek budowlany oferuje wiele ciekawych rozwiązań dla małych pomieszczeń. Możemy tak zaaranżować łazienkę, by z jednej strony była ona funkcjonalna, a z drugiej – wygodna i ładna. Warto chociażby przejrzeć ofertę asymetrycznych urządzeń łazienkowych. Narożna wanna czy umywalka, kabina prysznicowa umieszczona bezpośrednio na podłodze, szafki narożne, które wspaniale wykorzystają każdy wolny centymetr – pomysłów na ciekawą aranżację łazienki (kolo.com.pl) jest naprawdę dużo.

Skąd czerpać inspiracje…

Skąd czerpać inspiracje. Warto na przykład sięgnąć do czasopism lub stron internetowych na temat urządzania wnętrz. Zamieszczone tam zdjęcia projektów na pewno podpowiedzą nam niejedno rozwiązanie. Inspiracji możemy szukać też w katalogach sklepów z meblami, tu także znajdziemy gotowe projekty na urządzenie łazienki. Ważne, by w tym temacie się nie ograniczać i postawić na nowoczesność, także pod względem kolorystyki czy oświetlenia. Czas już skończyć z niebieskimi kafelkami i standardową wanną.

Comments (5)
  1. Eliza 05-12-2012
  2. Gargoyle3 07-12-2012
  3. Aureliusz 20-12-2012
  4. ja_Urszula 20-12-2012
  5. Zuzanna 30-12-2012

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *