1. Minister Bartosz Kownacki odwołany z MON.

 2. Górnik - Spartak (U-21) 6:0 Prowadzenie podwyższył Grendel strzelając bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

 3. Trwa koncert gry Górnika i Marcina Urynowicza. W 48 minucie prowadzimy 5:0. Hajda po indywidualnej akcji świetnie dograł do Urynowicza, który strzałem z ośmiu metrów dopełnił formalności.

 4. Wracam z pogrzebu maleńkiej Klary, która martwa przyszła na ten świat. Śmierć Dzieciątka jest najtrudniejszym wydarzeniem w moim kapłańskim życiu - ale jednocześnie wielokrotnie potężna wiara Rodziców Dziecka - olbrzymim umocnieniem.

 5. Żona Jakiego: dla mnie powodem odwrócenia się od było pokazanie, że jest gdzieś ta sympatia z ruchem pro-aborcyjnym. Konkrety żono dresa: w jaki sposób jako organizacja systemowo "sympatyzuje" z takimi ruchami? Proszę o konkretne przykłady takiej sympatii.

 6. [PRZYPOMNIENIE] Z A P I Ę Ć D N I C O M E B A C K i K O N

 7. Skoro Mleczko wspierając może drwić z Kościoła i Katolików, może popierać te drwiny, to ja mogę zaproponować BOJKOT SIECI APTEK SŁONECZNYCH!!! Bardzo proszę o RT wszystkich, którzy myśla podobnie.

  Pokaż ten wątek
 8. Nic z tego nie będzie...

 9. Mieliśmy wstać z kolan a dymisję ministra Macierewicza wymusili Amerykanie? I nasza władza z naczelnikiem na czele zgodziła się na tak brutalną ingerencję w politykę naszego państwa i w sprawy wstającego z kolan dumnego narodu?

 10. Dzisiejsze stanowisko Departamentu Stanu USA w odpowiedzi na pytanie o stan demokracji w Polsce (w związku z wizytą Rexa Tillersona w przyszłym tygodniu). Jutro zapewne „jedynka” w oraz 😉

 11. 20 I 1982 Prokuratura Garnizonowa w Gliwicach umorzyła śledztwo w sprawie zamordowania górników z kopalni ,,Wujek".