Ciekawe aranżacje łazienekBardzo często, gdy urządzamy lub remontujemy mieszkanie, główną uwagę poświęcamy takim pomieszczeniom, jak kuchnia czy salon. Łazienka to kwestia drugorzędna, która po prostu wymaga" odmalowania". Tymczasem czemu nie mamy stworzyć sobie łazienki naszych marzeń, która będzie miejscem naszego relaksu?


Ciekawe aranżacje łazienek

Foto: fotoforum.gazeta.pl


Co prawda urządzenie łazienki nie jest wcale łatwe, zwłaszcza jeśli jest to mała łazienka w bloku. Wówczas główne siły skupiamy na tym, by zmieściła się tam wanna, pralka i miska ustępowa. Na dekoracje po prostu nie ma już w niej miejsca. Jednak nie jest to do końca prawdą. Obecnie rynek budowlany oferuje wiele ciekawych rozwiązań dla małych pomieszczeń. Możemy tak zaaranżować łazienkę, by z jednej strony była ona funkcjonalna, a z drugiej - wygodna i ładna. Warto chociażby przejrzeć ofertę asymetrycznych urządzeń łazienkowych. Narożna wanna czy umywalka, kabina prysznicowa umieszczona bezpośrednio na podłodze, szafki narożne, które wspaniale wykorzystają każdy wolny centymetr - pomysłów na ciekawą aranżację łazienki (kolo.com.pl) jest naprawdę dużo. Skąd czerpać inspiracje? Warto na przykład sięgnąć do czasopism lub stron internetowych na temat urządzania wnętrz. Zamieszczone tam zdjęcia projektów na pewno podpowiedzą nam niejedno rozwiązanie. Inspiracji możemy szukać też w katalogach sklepów z meblami, tu także znajdziemy gotowe projekty na urządzenie łazienki. Ważne, by w tym temacie się nie ograniczać i postawić na nowoczesność, także pod względem kolorystyki czy oświetlenia. Czas już skończyć z niebieskimi kafelkami i standardową wanną.
5 Odpowiedzi do “Ciekawe aranżacje łazienek”

 1. Eliza
  2012-12-05

  Uważam, że o łazienkę trzeba dbać tak, jak o każde inne pomieszczenie naszego domu. Powinniśmy pozwolić sobie na małe szaleństwo i urządzić łazienkę w taki sposób, o jakim dawno marzyliśmy a baliśmy się tego zrobić! Zrezygnujmy z nudy i tradycyjnego wystroju na rzecz nowoczesności i odwagi.


 2. Gargoyle3
  2012-12-07

  Tak, w internecie jest bardzo dużo pięknych, gotowych projektów. Warto je przejrzeć przed remontem. Takie aranżacje bardzo nas zainspirują do stworzenia projektu naszej łazienki.


 3. Aureliusz
  2012-12-20

  Lubię oryginalne wnętrza choć sam jeszcze się nie zdecydowałem na taki wystrój. Moja łazienka jest typowo męska i surowa ;) są w niej najbardziej podstawowe sprzęty.


 4. ja_Urszula
  2012-12-20

  Oczywiście, że warto łazienkę urządzić ładnie i oryginalnie. Będziemy się wtedy lepiej w niej czuli. Najważniejsze jest, by łazienka była dokładnie zaprojektowana.


 5. Zuzanna
  2012-12-30

  Mi się bardzo podobają takie aranżacje, które przypominają sobą jakiś wystrój typu azjatycki, tajski, czy coś w tych klimatach. Orientalnie jest super


Dodaj komentarzPrzegląd najlepszych projektów łazienek w każdej cenie, dużych i małych.