Ogromne bogactwo WC kompaktów

Jeśli chcemy sobie wyposażyć toaletę, to powinniśmy się zastanowić nad doborem kompaktu WC. Obecnie WC kompakt wcale nie musi być nudny. Możemy sobie znaleźć kompakty o bardzo wyszukanych kształtach i o różnych rozmiarach. Możemy z powodzeniem nabyć WC kompakt, który będzie miał kształt jajowaty lub też którego muszka będzie prostokątna.

Ogromne bogactwo WC kompaktów
Foto: danstar.pl

Kontynuuj czytanie 'Ogromne bogactwo WC kompaktów'

Różnorodne kompakty wc w sklepach

Od dłuższego czasu bardzo wiele osób kupuje mieszkania w różnych rządowych programach. Są to mieszkania deweloperskie, które trzeba odpowiednio wykończyć. Dlatego, też po odebraniu kluczy do nowego mieszkania, właściciele decydują się na rozpoczęcie wykończenia mieszkania od pomieszczenia łazienkowego.

Różnorodne kompakty wc w sklepach
Foto: images.okazje.info.pl

Kontynuuj czytanie 'Różnorodne kompakty wc w sklepach '

Urządzamy mikroskopijną łazienkę

Urządzanie łazienki może stanowić wisienkę na torcie w urządzaniu mieszkania. To pomieszczenie, które coraz częściej traktujemy jako małe domowe SPA, pokój kąpielowy, przestrzeń relaksu i odpoczynku po całodziennej gonitwie. Nawet niewielka łazienka może być zaprojektowana i zaaranżowana tak, że spełni oczekiwania wymagających domowników. Najtrudniej rzecz jasna zaprojektować małą łazienkę (kolo.com.pl) w bloku z wielkiej płyty. Łazienkę nieustawną ślepą, zaprojektowaną pod sztancę w czasach, w których nikt nie liczył się z estetyką czy zdrowym rozsądkiem. Na szczęście zadane trudne, to nie jest zadanie nie do wykonania. Aranżację małej łazienki należy potraktować jak wielkie wyzwanie. Na każdą małą powierzchnię jest sposób.

Urządzamy mikroskopijną łazienkę
Foto: img69.imageshack.us

Kontynuuj czytanie 'Urządzamy mikroskopijną łazienkę'

Zostań swoim własnym projektantem wnętrz

Stworzenie ładnego i niepowtarzalnego wnętrza łazienki nie jest proste. Ciężko wyobrazić sobie efekt końcowy, którego byśmy oczekiwali, a wynajęcie architekta to kosztowna opcja. Dla wszystkich, którzy mają jednak odrobinę czasu i zapału, powstały specjalne programy do samodzielnego projektowania pomieszczeń. Dzięki nim nie tylko ułożymy sobie armaturę, meble i akcesoria, ale również stworzymy kompletna aranżację.

Zostań swoim własnym projektantem wnętrz
Foto: zscku.konin.pl

Kontynuuj czytanie 'Zostań swoim własnym projektantem wnętrz'

Narożna kabina z brodzikiem

Wiele osób narzeka na zbyt małe i ciasne łazienki. Są one najczęściej w blokach budowanych z tzw. wielkiej płyty lub ze starej cegły, kiedy na pomieszczenie to przeznaczano niewiele miejsca, około kilku metrów i bardzo często łączone je z toaletą. W takich łazienkach często mamy problemy, żeby ustawić choćby pralkę. Planując remont warto pomyśleć o zastąpieniu tradycyjnej wanny nowoczesnym natryskiem. Kabina z brodzikiem byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem.

Narożna kabina z brodzikiem
Foto: static.promoceny.pl

Kontynuuj czytanie 'Narożna kabina z brodzikiem '

Wanna owalna zalety

Jeśli posiadamy dużą przestrzeń łazienkową to zapewne bardzo chcielibyśmy, aby wyglądała ona fantastycznie. Jeśli posiadamy odpowiednie fundusze możemy pokusić się o zainstalowanie różnych urządzeń, które nie tylko będą spełniać wszystkie najważniejsze funkcje, ale także będą ciekawe wizualnie. Wanna owalna (kolo.com.pl) zwłaszcza kobietom może przypaść do gustu.

Wanna owalna zalety
Foto: kolo.com.pl

Kontynuuj czytanie 'Wanna owalna zalety'

Przegląd najlepszych projektów łazienek w każdej cenie, dużych i małych.