Półki łazienkowe i ich przeznaczenie

W łazience dobrze mieć wszystko pod ręką. W tym celu wyposażamy ją w półki. Ale nie mogą one być takie same, jak w kuchni czy pokoju. Jak zatem dobrać najlepsze półki łazienkowe i w jaki sposób je montować?

Półki łazienkowe i ich przeznaczenie
Foto: img.galerialimonka.pl

Kontynuuj czytanie 'Półki łazienkowe i ich przeznaczenie'

Łazienka z katalogu

W dzisiejszych czasach urządzamy nasze łazienki z największa starannością i fantazją, czyniąc z nich wspaniałe oazy wypoczynku, sprzyjające długim kąpielom i pielęgnacji ciała, a ich wystrój jest równie elegancki jak pozostałych pomieszczeń w naszym domu. Firmy na rynku z wyposażeniem łazienkowym oferują zarówno pojedyncze sprzęty, które możemy kompletować, jak też gotowe kolekcje.

Łazienka z katalogu
Foto: www.armaland.pl

Kontynuuj czytanie 'Łazienka z katalogu'

Idealne lustro łazienkowe - jak je wybrać?

Lustro w łazience to naturalna rzecz. Każdy z nas posiada je, zwykle nad umywalką, co bardzo ułatwia poranną toaletę, a w przypadku kobiet wykonanie porannego makijażu. Ale czy każde lustro jest odpowiednie do łazienki?

Idealne lustro łazienkowe - jak je wybrać?
Foto: static.e-lazienki.pl

Kontynuuj czytanie 'Idealne lustro łazienkowe - jak je wybrać?'

Obudowa wanny nośnikiem polistyrenowym

Jednym z prostszych, a przy tym bardzo użytecznych sposobów na obudowywanie wanny (kolo.com.pl) jest użycie nośnika polistyrenowego. Tego typu rozwiązanie może pasować właściwie do każdego rodzaju łazienki oraz wanny. Nośnik przymocowuje się do podłogi. Później natomiast osadzamy wewnątrz niego wannę.

Obudowa wanny nośnikiem polistyrenowym
Foto: cdn31.urzadzamy.smcloud.net

Kontynuuj czytanie 'Obudowa wanny nośnikiem polistyrenowym'

Praktyczne wiszące półki w naszym domu

Każdy z nas pragnie mieć nie tylko modny i elegancki dom, ale przede wszystkim praktyczny. Wiąże się to z ergonomicznym ustawieniem mebli i rozmieszczeniem ich w taki sposób, aby nam nie przeszkadzały w poruszaniu się. Ciekawym rozwiązaniem są w tym wypadku półki wiszące.

Praktyczne wiszące półki w naszym domu
Foto: image.ceneo.pl

Kontynuuj czytanie 'Praktyczne wiszące półki w naszym domu'

Meble do niewielkiej łazienki

Małej łazienki niestety nie można rozciągnąć. Jednakże jeśli podczas urządzania jej zastosujemy kilka dość prostych zasad, to nawet najmniejsza łazienka może naprawdę stać się bardzo wygodnym, a przy tym funkcjonalnym oraz estetycznym pomieszczeniem. Na początku jednak zwróćmy uwagę na odpowiedni dobór kolorów. Wykończenie łazienki powinno być bowiem jasne. Pamiętajmy bowiem, że ciemne kolory powodują optyczne zmniejszenie wnętrza. Najlepiej więc sprawdzą się jasne, a przy tym zimne barwy. Wtedy możemy uzyskać wrażenie dodatkowej przestrzeni.

Meble do niewielkiej łazienki
Foto: cdn3.mowimyjak.smcloud.net

Kontynuuj czytanie 'Meble do niewielkiej łazienki'

Przegląd najlepszych projektów łazienek w każdej cenie, dużych i małych.