Ułatwienie życia

Aktualnie coraz bardziej zwraca się uwagę na potrzeby osób niepełnosprawnych. We wszystkich budynkach montuje się albo windy, albo też przynajmniej szyny przy schodach. Dzięki którym można dostać się na górę czy w dół za pomocą wózka. Rzecz jasna, buduje się także łazienki dla osób niepełnosprawnych. Oczywiście, toaleta dla niepełnosprawnych wymiary musza być znacznie większe od wymiarów zwykłej łazienki.

Ułatwienie życia
Foto: lazienkowy.pl

Kontynuuj czytanie 'Ułatwienie życia '

Z myślą o niepełnosprawnych

Niezbędna toaleta dla niepelnosprawnych powinna być zaprojektowana według specjalnych przepisów. Toaleta dla niepelnosprawnych to jedna z trzech części tzw. „łazienki dostępnej” lub „łazienki bez barier”. Wydaje się, że najważniejszą częścią projektu tego typu toaleta, jest przyjęcie odpowiednich wymiarów.

Z myślą o niepełnosprawnych
Foto: www.meblepiatek.pl

Kontynuuj czytanie 'Z myślą o niepełnosprawnych '

Rewelacyjne umywalki marki Cersanit

Każdy z nas z pewnością zdaje sobie sprawę z istotnego faktu posiadanie we własnej łazience umywalki. Jest ona niezbędna częścią tego pomieszczenia i co do tego nie możemy mieć jakichkolwiek zastrzeżeń. Należy pamiętać o tym, że decydując się na konkretny i wybrany model wszystko powinno być odpowiednio przyszykowane, tak, aby całość wyposażenia fantastycznie się ze sobą komponowała oraz co istotne idealnie pasowała. Poleca się wybór pomiędzy umywalkami nablatowymi, meblowymi i narożnymi uznanego i cały czas nowoczesnego producenta marki Cersanit, który w tym przypadku poprzez własną ofertę ceramiki sanitarnej proponuje nie tylko ograne urozmaicenie i wszechstronność, ale co istotne najlepsza jakość.

Rewelacyjne umywalki marki Cersanit
Foto: ir.i.wp.pl

Kontynuuj czytanie 'Rewelacyjne umywalki marki Cersanit'

Półki łazienkowe i ich przeznaczenie

W łazience dobrze mieć wszystko pod ręką. W tym celu wyposażamy ją w półki. Ale nie mogą one być takie same, jak w kuchni czy pokoju. Jak zatem dobrać najlepsze półki łazienkowe i w jaki sposób je montować?

Półki łazienkowe i ich przeznaczenie
Foto: img.galerialimonka.pl

Kontynuuj czytanie 'Półki łazienkowe i ich przeznaczenie'

Łazienka z katalogu

W dzisiejszych czasach urządzamy nasze łazienki z największa starannością i fantazją, czyniąc z nich wspaniałe oazy wypoczynku, sprzyjające długim kąpielom i pielęgnacji ciała, a ich wystrój jest równie elegancki jak pozostałych pomieszczeń w naszym domu. Firmy na rynku z wyposażeniem łazienkowym oferują zarówno pojedyncze sprzęty, które możemy kompletować, jak też gotowe kolekcje.

Łazienka z katalogu
Foto: www.armaland.pl

Kontynuuj czytanie 'Łazienka z katalogu'

Idealne lustro łazienkowe - jak je wybrać?

Lustro w łazience to naturalna rzecz. Każdy z nas posiada je, zwykle nad umywalką, co bardzo ułatwia poranną toaletę, a w przypadku kobiet wykonanie porannego makijażu. Ale czy każde lustro jest odpowiednie do łazienki?

Idealne lustro łazienkowe - jak je wybrać?
Foto: static.e-lazienki.pl

Kontynuuj czytanie 'Idealne lustro łazienkowe - jak je wybrać?'

Przegląd najlepszych projektów łazienek w każdej cenie, dużych i małych.